Ako si poradiť s únavou a prežívať kvalitný sex so svojou polovičkou

Ako si poradiť s únavou a prežívať kvalitný sex so svojou polovičkou

Pomerne ľahko sa môže stať a niekomu sa to stáva pravidelnejšie, že ak sa blíži večer a vaša polovička má chuť na intímne chvíle, vy jej elán nezdieľate a z dôvodu psychickej alebo fyzickej únavy chcete sex odložiť radšej nabudúce. A možno keď sa o neho aj pokúšate, v danej chvíli to doslova „nestojí“ za veľa. No a každý v tomto smere uzná, že plniť si pracovné či iné povinnosti je síce dôležité, ale situácia, v ktorej nemáme chuť na spoločné radosti so svojou partnerkou, skrátka určite nie je ideálna či v poriadku. Riešením tak musí byť efektívne zatočenie s únavou a to napríklad vo forme, akou sú prírodnétablety na erekciu, čo sú vlastne afrodiziakom s funkčným zložením a zdravými účinkami na podporu libida, ktoré sa neviažu na lekársky predpis.

erotika, žena v posteli

Samozrejme však existujú aj ďalšie návody a rady, ako sa prirodzene uvoľniť a zvýšiť chuť na sex.

Svoju úlohu tu zohráva tiež psychika. K najväčším zabijakom libida ako aj samotnej potencie sa radí stres. Ten musí v danej chvíli zostať bokom. V tejto situácii dokáže byť funkčným riešením nechať všetky starosti za dverami a v tento moment si ich nepripúšťať k telu. Ste tu teraz len vy a vaša partnerka. V neposlednom rade vás ale nesmú stresovať ani myšlienky a obavy, či svoju polovičku uspokojíte. Musíte si veriť, tešiť sa z tejto spoločnej chvíle a hlavne byť v pohode.

bežec, atlét

Zabúdať by ste nemali na svoju fyzickú kondíciu a držať ju v zdravej línii. Či už pravidelnou prechádzkou na čerstvom vzduchu, pohybom, alebo vyváženou stravou, pravidelným pitným režimom a zdravým spánkom. Toto dokážu byť podstatné http://www.adam.websnadno.cz/podstatna-jmena.html faktory, ktoré sa následne podpisujú pod vašu výkonnosť pri styku ako aj pod samotné libido.

  • Nezdravý životný štýl môže viesť k niektorému zo známych civilizačných ochorení ako napr. k cukrovke, obezite, vysokému krvnému tlaku a podobne, ktorých následkom neohrozujete len svoje celkové zdravie, ale takisto vašu kondíciu pri sexe.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.