Céčka a plastové závesy v kúpeľniach už nie sú „in“

Céčka a plastové závesy v kúpeľniach už nie sú „in“

Osviežujúca sprcha po ťažkom dni či po celodennom potení sa v horúcich letných dňoch nám padne viac ako dobre. Okrem toho, že sa z nás zmije pot a nečistoty, príjemne teplá alebo povzbudivo vlažná sprcha nás osvieži a preberie, v peknej a moderne vybavenej kúpeľni to bude ešte intenzívnejší pocit.

Aj také miestnosti ako sú kúpeľne sa vyvíjajú, menia sa trendy jej zariadenia či štýlu. Čo sa páčilo našim rodičom nám už nič nehovorí, plastové závesy pri vani či plastové skladacie zásteny už dávno nahradili moderné a pekné zásteny zo skla. Sklo si obľúbili ľudia ako materiál, ktorý nepotrebuje nijakú špeciálnu údržbu okrem umývania, je nadčasové, ak je sklenena zastena priehľadné, tak spĺňa dve funkcie naraz: oddeľuje priestor, ale neuzatvára ho pred svetlom, ale naopak, aj tmavšie miestnosti presvetlí a opticky ich dokáže zväčšiť a zároveň je akýmsi dizajnovým doplnkom kúpeľne.

bathroom-2132342_640

Vane už v mnohých domácnostiach nahradili dizajnové sprchovacie kúty, ktoré sú štýlové, zaberajú menej priestoru a konečnom dôsledku aj šetria energiu či vodu. Najnovším trendom sú sprchové kúty bez dverí, tie maximálne šetria priestor a patria k prvkom, ktoré vytvárajú moderné a štýlové kúpeľne. Nemusíte sa trápiť so zatváraním dverí, jednoducho vojdete, osprchujete sa a odídete.

kupelna sklo

Lákavé na sklenených zástenách je možnosť zvoliť si druh skla, ktoré môže byť matné, pieskované, polepené alebo potlačené grafickými vzormi priamo na sklo. Do tohto výberu sa môže zapojiť aj samotný zákazník, ktorý si navrhne grafickú potlač skla podľa svojho vkusu alebo sa môže rozhodnúť pre jeden z grafických návrhov výrobcu. V takej sprche je potom radosť sprchovať sa aj viackrát denne.

Sklo, samozrejme, musí spĺňať bezpečnostné kritériá pre používanie osobami, takže sa nemusíte obávať osadiť tento moderný prvok do vašej kúpeľne, výrobca dáva záruku na kvalitu výrobku aj materiál naň použitý.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.