Čím sú charakteristické tieto znamenia?

Čím sú charakteristické tieto znamenia?

Mnoho ľudí si myslí, že charakteristiky znamení sú len prázdne povymýšľané reči. Ak však neveríte, skúste im dať šancu, možno práve tu nájdete to svoje a možno sa v ňom tiež aj nájdete.

rak

Rak
Raci sú veľmi silnými ľuďmi, avšak sú aj veľmi emocionálne vyspelí. Sú veľmi úspešní v sebapoznávaní, ale tiež vedia veľmi dobre odhadnúť ostatných ľudí. Sú výbornými rečníkmi a sú pohyblivým znamením ktoré potrebuje neustálu aktivitu. Raci vedia tiež veľmi dobre riešiť problémy, vďaka ich perfektnej schopnosti komunikácie a práci s ľuďmi. Veľmi rýchlo sa však dokážu naviazať aj na cudzích ľudí, čo im môže v budúcnosti spôsobiť veľké množstvo problémov. Keď ich však niekto zraní, zvyknú si vytvoriť hrubý obranný štít a ozbrojiť sa veľkou odolnosťou.
 
Lev
Znamenie života, ktoré potrebuje byť v neustálom stredobode pozornosti. Pokiaľ sa človek narodený v tomto znamení nedostáva do centra pozornosti, je veľmi nešťastný a trpí depresiami. Sú veľmi súťaživí a dobrí priatelia, ale aj napriek tomu nie sú príliš dobrí poslucháči. Sú ale však aj veľmi citliví a dalo by sa o nich hovoriť v zmysle malých detí, ktorým keď zoberiete hračku, budú plakať. Majú veľmi veľké ego a hrdosť, na ktorú si nenechajú v žiadnom prípade siahnuť.

lev
 
Panna
Panny sú znamenie, ktoré nemožno len tak ľahko popísať krátkou charakteristikou. Sú to hanblivé znamenia a len veľmi ťažko zistíte, čo majú skutočne v hlave. Sú veľmi opatrný a dávajú si záležať na výbere priateľov a partnerov. Sú veľmi lojálni, inteligentní, poriadkumilovní, jednoduchí, ale aj komplikovaní. Snažia sa rozmýšľať racionálne, avšak nie vždy sa im to darí pretože sú veľmi citlivé a často ich ovládajú emócie. Títo ľudia sa radi obklopujú krásou a umením. Sú niekedy až tak veľmi opatrné, že je priam nemožné sa k nim dostať bližšie, sú veľmi vyberavé na ľudí a vzťahy.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.