Čím sú charakteristické tieto znamenia?

Čím sú charakteristické tieto znamenia?
.

Mnoho ľudí si myslí, že charakteristiky znamení sú len prázdne povymýšľané reči. Ak však neveríte, skúste im dať šancu, možno práve tu nájdete to svoje a možno sa v ňom tiež aj nájdete.

rak

Rak
Raci sú veľmi silnými ľuďmi, avšak sú aj veľmi emocionálne vyspelí. Sú veľmi úspešní v sebapoznávaní, ale tiež vedia veľmi dobre odhadnúť ostatných ľudí. Sú výbornými rečníkmi a sú pohyblivým znamením ktoré potrebuje neustálu aktivitu. Raci vedia tiež veľmi dobre riešiť problémy, vďaka ich perfektnej schopnosti komunikácie a práci s ľuďmi. Veľmi rýchlo sa však dokážu naviazať aj na cudzích ľudí, čo im môže v budúcnosti spôsobiť veľké množstvo problémov. Keď ich však niekto zraní, zvyknú si vytvoriť hrubý obranný štít a ozbrojiť sa veľkou odolnosťou.
 
Lev
Znamenie života, ktoré potrebuje byť v neustálom stredobode pozornosti. Pokiaľ sa človek narodený v tomto znamení nedostáva do centra pozornosti, je veľmi nešťastný a trpí depresiami. Sú veľmi súťaživí a dobrí priatelia, ale aj napriek tomu nie sú príliš dobrí poslucháči. Sú ale však aj veľmi citliví a dalo by sa o nich hovoriť v zmysle malých detí, ktorým keď zoberiete hračku, budú plakať. Majú veľmi veľké ego a hrdosť, na ktorú si nenechajú v žiadnom prípade siahnuť.

.

lev
 
Panna
Panny sú znamenie, ktoré nemožno len tak ľahko popísať krátkou charakteristikou. Sú to hanblivé znamenia a len veľmi ťažko zistíte, čo majú skutočne v hlave. Sú veľmi opatrný a dávajú si záležať na výbere priateľov a partnerov. Sú veľmi lojálni, inteligentní, poriadkumilovní, jednoduchí, ale aj komplikovaní. Snažia sa rozmýšľať racionálne, avšak nie vždy sa im to darí pretože sú veľmi citlivé a často ich ovládajú emócie. Títo ľudia sa radi obklopujú krásou a umením. Sú niekedy až tak veľmi opatrné, že je priam nemožné sa k nim dostať bližšie, sú veľmi vyberavé na ľudí a vzťahy.

Čím sú charakteristické tieto znamenia?
1 (20%)1
.