Efektívne čistenie podláh v domácnosti

Efektívne čistenie podláh v domácnosti

Čistota našich domácností, starostlivosť o bielizeň alebo aj naša každodenná hygiena sú neodmysliteľne spojené s rôznymi druhmi čistiacich a hygienických prostriedkov, ktoré nám náš život výrazne uľahčujú. Už dávno sú preč časy, kedy jediným čistiacim prostriedkom bola iba voda, ktorá už dnes mnohým z nás nestačí. Hlavne pri udržiavaní čistoty domácností pravidelne všetky dobré gazdinky siahnu po overených a veľmi efektívnych čistiacich prostriedkoch.

sanytol

A určite dnešné čistiace prostriedky zohrávajú veľmi dôležitú úlohu pri udržiavaní našich domácností a pracovných priestorov na maximálnej možnej hygienickej úrovni. Už aj bežné čistiace prostriedky určené na odstránenie viditeľnej špiny majú výrazne dezinfekčné účinky. Tieto sa prejavujú odstránením mikróbov, vírusov a baktérii s čisteného povrchu, čo je v dnešných časoch nebezpečných vírusových ochorení veľmi žiadúce.

Medzi najznámejšie a najúčinnejšie čistiace a dezinfekčné prostriedky u nás patrí rad produktov značky Sanytol, ktorý je určený na udržiavanie hygieny všetkých povrchov domácností a pracovísk. Okrem toho sú tieto populárne produkty využívané aj pri každodennej hygiene rúk a bielizne pri praní. Laboratórne testovanie produktov Sanytol potvrdzuje účinnosť odstraňovania plesní a baktérií s účinnosťou až 99,9 %, pričom zloženie všetkých produktov je testované podľa prísnych európskych noriem. Preto sú tieto čistiace prostriedky šetrné k pokožke spotrebiteľov a k čisteným povrchom.

clin

V domácnostiach sú dnes najčastejšie využívané hlavne čistiace prostriedky na podlahy, keďže väčšina domácností má podlahy bez kobercov. Preto na plávajúce laminátové a drevené podlahy alebo aj keramickú dlažbu používame Sanytol na podlahy, ktorý má antibakteriálne účinky a spoľahlivo odstraňuje nebezpečné vírusy chrípky, E. coli, Salmonellu, Listériu a mnohé ďalšie nebezpečné látky. Nezriedený prípravok spoľahlivo ničí odolnú a zažratú špinu, pri bežnom čistení podláh používame Sanytol na podlahy zriedený podľa návodu uvedenom na obale produktu.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.