Moderné IBC kontajneri sú odolné aj voči UV

Moderné IBC kontajneri sú odolné aj voči UV

Moderné IBC kontajneri sú odolné aj voči UV

Plastové IBC kontajnery sú praktické pre prepravu a skladovanie tekutín, tekutého materiálu a tovaru práve aj preto, že tento materiál je vysoko hygienický. Nenáročný na údržbu a dobre umývateľný. Okrem toho môže mať ibc kontajner prislusenstvo Schoellerallibert.com. Príslušenstvo má dodať týmto prepravným nádobám, ktoré vlastne suplujú nádrže, či už na vodu, koncentráty alebo iné tekutiny, ešte pohodlnejšiu manipuláciu a ovládanie, alebo jednoduchšie plnenie a zabezpečenie počas prepravy. Sofistikované nádoby s názvom IBC nájdete v spoločnosti Schoeller Allibert v rôznych typoch.

tekutina

Typ Fructus vhodný najmä, ako to vyplýva už z názvu, na ovocné šťavy, koncentráty a podobne. Typ Excelsior vhodný aj do extrémnych vonkajších podmienok, z čoho sa dá predpokladať, že je nadmerne odolný voči UV a voči ťažkým podmienkam. Typ Life je určený na prepravu tekutého tovaru a materiálu systémom bag-in-box, kde ostáva kontajner, ktorý uľahčuje manipuláciu a je veľmi jednoduchý na údržbu a menia sa len vnútorne jednorázové vaky. Všetky kontajneri IBC od Schoeller Allibert sa neustále zdokonaľujú a prinášajú stále nové inovácie, aby uľahčili všetky časti procesu práce s tekutými materiálmi.

kvapky vody na skle

Okrem IBC kontajnerov si môžete vybrať aj z ponuky príslušenstva a doplnkových súčiastok. Súčiastky do IBC kontajnerov sa dajú vymieňať, takže keď sa niektorá náhodou pokazí alebo poškodí, nemusíte vyhadzovať a likvidovať celý kontajner. Stačí vymeniť jeden diel a ide sa ďalej!

Kontajneri sa teda dajú používať opakovane a spevnené viac vrstvové steny zaručujú dostatočnú odolnosť materiálu voči poškodeniam a opotrebeniu. Háklivé tekuté tovary budú v IBC od Schoeller Allibert naozaj v bezpečí. Podrobnosti k jednotlivým modelom, ako aj ich parametre a rozmery, maximálny objem a podobne, nájdete na webovej stránke výrobcu alebo v jeho katalógu, ktorý je dostupný aj online.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.