Módna značka Pierre Ricaud

Módna značka Pierre Ricaud

Ak hľadáte štýlové hodinky, ktoré sú módne, moderné a prepracované v detaile, možno siahnete aj po modeloch rozvíjajúcej sa spoločnosti a značky Pierre Ricaud. Značka sídli vo Švajčiarsku a snaží sa prinášať viaceré štýly a kolekcie najmä pre segment – dámske hodinky, no i pánske hodinky. Hodinky sa značka usiluje vyrábať kvalitne, so strojčekmi z výroby od spoločnosti Citizen, no okrem toho vás na prvý pohľad zaujme detailný a originálny dizajn. Spoločnosť sama hovorí, že vyrába hodinky, ktoré sú skvelé v detaile a v štýle sú klasické, športové i dizajnové. Hodinky od Pierre Ricaud sa považujú za módne kúsky a sledujú teda módne a dizajnové trendy. Zároveň však udržiavajú nízke ceny tak, aby si hodinky mohol kúpiť naozaj každý bežný človek.

bílé hodinky

Klasické a elegantné hodinky

V kolekciách pre dámy nájdete najme mnohé klasické a elegantné kúsky, nesúce sa v témach minimalistického vzhľadu.Napriek tomu však budete hodinky považovať za mimoriadne atraktívne a dizajnovo prepracované a zaujímavé. Tmavé farby dodávajú mnohým modelom elegantný šmrnc a hodia sa vyslovene aj miesto šperkov na spoločenské udalosti a k formálnym outfitom. Svetlejšie prevedenie často kombinuje ružovú, ružové zlato a striebornú. Elegancia sa tak nesie v duchu každého dizajnu.

luxus hodinky

Športová elegancia pre pánov

I páni si prídu v modeloch od Pierre Ricaud na svoje. Mladá značka sa snaží pre pánov navrhovať modely kombinujúce elegantné hodinky a zároveň športové hodinky. Rôznorodé pánske hodinky tak prinášajú kúsky vyrobené napríklad aj z titánu, ktorý je pri hodinkách populárny z mnohých dôvodov. Je to ľahký materiál, no napriek tomu vysoko pevný a odolný, zároveň aj dobre recyklovateľný. Okrem titánu nájdete v modeloch aj nehrdzavejúcu oceľ, čo je dnes pri výrobe hodiniek už veľmi bežný materiál. Pánske hodinky tejto značky môžete v elegantných prevedeniach doplniť k obleku alebo formálnejšiemu oblečeniu a športové modely zase na voľný čas.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.