Na starnutie máme dosť času, predĺžme si mladosť, kým sa dá

Na starnutie máme dosť času, predĺžme si mladosť, kým sa dá

Na starnutie máme dosť času, predĺžme si mladosť, kým sa dá

Potrava je pre život najdôležitejšia, bez jedla by sme totiž nemohli žiť, ale je pravda, že záleží aj na tom, čo si vkladáme do úst. Zloženie stravy sa totiž podpíše na aj našom zovňajšku viac ako si chceme pripustiť. Takisto na vzhľad a stav pleti pôsobí aj vonkajšie prostredie, hlavne znečistené ovzdušie. Proti týmto negatívnym vplyvom však už dnes máme účinné prostriedky.

Výživa na tanieri aj v kozmetike

Ešte viac a účinnejších látok ako sa nachádza v krémoch je ich obsiahnutých v sérach, ich neoceniteľný účinok prináša očakávaný výsledok v podobe hydratovanej pleti, zdravšieho vzhľadu a spomalenému starnutiu či tvorbe vrások. Jednoznačne možno povedať, že účinky pleťového séra sú oveľa efektívnejšie ako bežné krémy, a to je výzva pre všetky ženy, ktorým záleží na ich zdravej vizáži, aby do bežnej starostlivosti zaradili aj aplikáciu pleťového séra s aktívnymi účinkami.

Účinnosť krémov aj séra sa zvyšuje s hĺbkou ich vstrebávania do pokožky, a tomu je prispôsobená aj konzistencia sér, ktorá je ľahká, jemná a zároveň účinná, k tomu prispievajú aj oleje, ktoré sú súčasťou ich zloženia a obsahujú aj vysoké koncentrácie výživných látok. Do kozmetickej výbavy by pleťové sérum mali zaradiť najlepšie pleťové sérum všetky ženy, ktoré trápia nejaké nedostatky, napríklad pigmentové škvrny, jemné vrásky, bledá či suchá pleť alebo iné typy viditeľných nedostatkov, ale nič nepokazí žiadna žena, ktorá chce svojej pleti dopriať len to najlepšie.

Pleť potrebuje všestrannú starostlivosť

Zlatý prášok, zelený čaj, prírodný olej, kyselina hyalurónová, žihľava, výťažky z minerálov z Mŕtveho mora či petržlenu tvoria základ výživných látok liftingovej protivráskovej výplne so zlatom a kyselinou hyalurónovou. Ich jedinečné účinky sa spájajú do kvalitného Anti-Aging Liftingového séra, po aplikácii ktorého bude pleť vypnutá, hladká, hydratovaná a bude žiariť zdravím. Všetko sa to potom prejaví vo sviežom a mladistvom vzhľade, ktorý vám budú závidieť aj mladšie ženy. Všetky sú finančne dostupné, takže neváhajte a vyberte si ten najúčinnejší.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.