Nadčasovo výkonný herný notebook od firmy Acer

Nadčasovo výkonný herný notebook od firmy Acer

Pri výbere počítača poznáme skutočne rôzne kritériá, na ktoré sa treba zamerať, pričom vo väčšine prípadov hľadáme akúsi zlatú strednú cestu, teda lepší výkon za prijateľnú cenu. Finančným a hardvérovým extrémom sa možno chceme vyhnúť, no ale ruku na srdce, koho by nezaujal nadupaný model? Poviem Vám to na rovinu,… v tomto článku pôjdeme do extrému a predstavíme si výkonnostné delo v podaní nového notebooku od spoločnosti Acer.

monitor

Konkrétne vravíme o hernom notebooku v pravom zmysle slova, ktorý disponuje procesorom deviatej generácie Intel Core i9, grafickou kartou GeForce RTX 2080 a neuveriteľnou kapacitou operačnej pamäte RAM až 64 GB. Jeho meno je Predator Helios 700 a ako na základe opisu parametrov vidíte, aj napriek tomu, že ide o notebook, ľahko schová do vrecka i niekoľko súčasných PC.
Zaujímavou funkciou je i jeho vizuálna stránka disponujúca vysúvacou klávesnicou HyperDrift a jeho maximálna odzdušnenosť, čo má za následok veľmi tichý chod bez zbytočného hluku a prehrievania.

Podľa vyššie opísaného výkonu vnútorných komponentov je tak zasa možné konštatovať fakt, že Predator Helios 700 v sebe ukrýva v súčasnosti ten najnovší hardvér špičkovej kvality. Nielen z pohľadu parametrov, ale tiež preferovaných značiek procesorov Intel či v prípade grafického čipu značky Nvidia. Súčasťou notebooku je takisto 17,3 palcový displej s technológiou zobrazenia Full HD a funkciou IPS.

servis

Výkonný notebook Predator Helios 700 tak nie je akousi dočasnou „hračkou“ a povedzme na rovinu, ani voľbou pre bežnú domácnosť k bežným aktivitám, a už vôbec nie prístupným cenovým riešením. Ide o model, ktorý zrejme dokážu využiť predovšetkým profesionálni hráči, ktorí hľadajú v súčasnosti jeden z najdokonalejších herných zážitkov a istú nadčasovosť. Nie náhodou sa cena tohto notebooku pohybuje okolo 2 699 eur.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.