Nadčasovo výkonný herný notebook od firmy Acer

Nadčasovo výkonný herný notebook od firmy Acer

Pri výbere počítača poznáme skutočne rôzne kritériá, na ktoré sa treba zamerať https://www.vke.sk/vyber-pocitaca/,  pričom vo väčšine prípadov hľadáme akúsi zlatú strednú cestu, teda lepší výkon za prijateľnú cenu. Finančným a hardvérovým extrémom sa možno chceme vyhnúť, no ale ruku na srdce, koho by nezaujal nadupaný model? Poviem Vám to na rovinu,… v tomto článku pôjdeme do extrému a predstavíme si výkonnostné delo v podaní nového notebooku od spoločnosti Acer.

monitor


Konkrétne vravíme o hernom notebooku v pravom zmysle slova, ktorý disponuje procesorom deviatej generácie Intel Core i9, grafickou kartou GeForce RTX 2080 a neuveriteľnou kapacitou operačnej pamäte RAM až 64 GB.  Jeho meno je Predator Helios 700 a ako na základe opisu parametrov vidíte, aj napriek tomu, že ide o notebook, ľahko schová do vrecka i niekoľko súčasných PC.

Zaujímavou funkciou je i jeho vizuálna stránka disponujúca vysúvacou klávesnicou HyperDrift a jeho maximálna odzdušnenosť, čo má za následok veľmi tichý chod bez zbytočného hluku a prehrievania.


Podľa vyššie opísaného výkonu vnútorných komponentov je tak zasa možné konštatovať fakt, že Predator Helios 700 v sebe ukrýva v súčasnosti ten najnovší hardvér špičkovej kvality. Nielen z pohľadu parametrov, ale tiež preferovaných značiek procesorov Intel či v prípade grafického čipu značky Nvidia. Súčasťou notebooku je takisto 17,3 palcový displej s technológiou zobrazenia Full HD a funkciou IPS.

servis


Výkonný notebook Predator Helios 700 tak nie je akousi dočasnou „hračkou“ a povedzme na rovinu, ani voľbou pre bežnú domácnosť k bežným aktivitám, a už vôbec nie prístupným cenovým riešením. Ide o model, ktorý zrejme dokážu využiť predovšetkým profesionálni hráči, ktorí hľadajú v súčasnosti jeden z najdokonalejších herných zážitkov a istú nadčasovosť. Nie náhodou sa cena tohto notebooku pohybuje okolo 2 699 eur.

Nadčasovo výkonný herný notebook od firmy Acer
4.2 (84%)5