Najlepšie párty, pri ktorých sa zabaví aj ten najväčší kritik

Najlepšie párty, pri ktorých sa zabaví aj ten najväčší kritik

Najväčšie chyby v spravovaní nejakej diskotéky býva dohľad na občianske preukazy. Kedysi to bolo veľmi závažným priestupkom, dnes sa na to hľadí ako na normálnu vec. Neplnoletí sa chodia totiž zabávať na rôzne diskotékové podujatia konajúce sa neskoro večer a znepríjemňujú tak okolie. Kto by chcel vidieť opitú trinástku oblečenú v krátkej sukni s vytŕčajúcim zadkom ? Nie je to len nechutné, je to hlavne smutné, že na morálku už ľudia dávno zabudli a nahradili ju týmto svetom. Svetom, kde nespoznáte mladé múdre dievča plné ambícií do života, ale naopak – drzé dievčisko, ktorého správanie sa podobá žienkam z diaľnice E55. Deti sa ľahko dostanú na skoro každú párty a tak počet  starších účastníkov klesá, pretože sa nevedia pri pohľade vracajúcej dievčiny poriadne zabaviť a odviazať. Ako je možné, že toto ľudia dopustili ? Chvalabohu, že niektoré párty si dajú na svojich zákazníkoch záležať a poskytnú im to, po čom naozaj túžia – „vypic a žic !“ Skvelá hudba, alkohol a plný parket tancujúcich ľudí. To je ono.

koncert

Ministry of Fun
Nájdete ho v Banskej Bystrici a dá sa s hrdosťou povedať, že tento klub je najlepší a najväčší na celom Slovensku. Pri vstupe je kontrola občianskych preukazov rutina a o zábavu sa postarajú tí najlepší DJ-ovia. Efekty vo vnútri sú famozne, tak ako aj celková atmosféra, ktorá naladí do tanca každého návštevníka. Podávaný alkohol je cenovo prístupný a personál vkusne oblečený a predovšetkým s vďačným prístupom. Nedávno tu bol aj slávny DJ Don Diablo a predviedol predstavenie, na aké sa len tak nezabúda ! Ak máte radi DJ Milana Lieskovského alebo DJ EKG určite sa sem musíte zastaviť, pretože tu zvyknú svojou hudbou zabávať ľudí veľmi často.

konfet

Channels Club
Ďalší v poradí najlepšie hodnotených klubov na Slovensku. Nachádza sa v hlavnom meste – v Bratislave a ľudia ho veľmi rade navštevujú. Pochvaľujú si jedinečnú atmosféru, nekončiacu sa zábavu trvajúcu až do rána a skvostnú chuť exotických koktejlov. Muži oceňujú aj vzhľad obsluhujúceho personálu, i keď to nespadá do hodnotenia zábavy. Dvere klubu sú denno-denne otvorené a majú aj ľudí dohliadajúcich na vaše veci. Nie raz sa stalo, že si niekto zabudol pod vplyvom alkoholu väčšinu svojich vecí a odišiel taxíkom domov. Na druhý deň si všetko našiel v poriadku a nepoškodené. Aj o tom sú služby klubu Channels.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.