Nákupy cez internet, alebo ako ušetriť desiatky eur za mesiac

Nákupy cez internet, alebo ako ušetriť desiatky eur za mesiac

Dnes už väčšina ľudí chápe, že nakupovanie cez internet šetrí nie len čas, ale aj peniaze. Väčšinou však nakupujeme oblečenie, kozmetiku, doplnky do domácnosti, alebo rôzne pomôcky na šport. Čo ale do našich končín ešte akosi „nedošlo“ je, že nakupovať cez internet môžeme aj veci každodennej potreby. Tým myslíme potraviny, drogériu, alebo čistiace prostriedky. Na prvý pohľad sa vám môže zdať, že takýto spôsob vašej peňaženke iba uškodí, pretože sa nevyhnete plateniu poštovného. Nie je to ale úplne tak.
 
volání.jpg

Nákup až pred dvere

 
Niektoré veľké obchodné reťazce majú v ponuke službu dovozu tovaru až pred vaše dvere. Tovar si objednáte online a následne je vám doručený na vami zadanú adresu. V tomto smere je akýmsi priekupníkom Tesco. To si za dopravu účtuje od dvoch do troch eur. Ak si spočítate náklady na lístky za autobus, alebo za benzín, zistíte, že takto v skutočnosti miniete menej. Neplatí to samozrejme pre tých, ktorý majú obchod rovno pod oknami.
 
Nakupovanie potravín cez internet má ešte jeden, veľmi pozitívny, psychologický efekt. Pri návšteve obchodu na nás čaká mnoho nástrah, napríklad lákavé cenovky žltej farby s obrovským nápisom AKCIA. Okrem toho si vždy niečo všimneme a keďže sa to „URČITE“ raz zíde, nemôžeme to nechať v obchode. Pri klikaní na stránke, však takéto veci náš úsudok neovplyvňujú.

eshop.png
 

Zľavy nájdete aj na webe

 
Existuje množstvo internetových obchodov, ktoré majú v ponuke drogériu a čistiace  prostriedky, ktoré viete nakupovať aj v veľkom. Povedzme si úprimne, toto sú presne veci, ktoré vieme kúpiť aj do zásoby.  Ak sa tieto nevyhnutné veci do domácnosti naučíte nakúpiť cez internet a na jedenkrát, uvidíte že mesačne dokážete ušetriť naozaj desiatky eur. Navyše pri veľkých nákupoch, existuje veľká pravdepodobnosť, že nebudete platiť poštovné. No a v neposlednom rade, tie naše milované akcie, nájdete aj na webe.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.