Nenechajte vášmu egu vojsť do cesty k úspechu

Nenechajte vášmu egu vojsť do cesty k úspechu

Ak chcete vo svojom podnikaní uspieť, riaďte sa týmito radami:
Zaviazať sa k svojej vízii, žiadne výhovorky
Čo oddeľuje úspešných podnikateľov od tých, čo sa snažia byť úspešnými je, že skutočný podnikateľ je tak odhodlaný, aby sa jeho myšlienka stala skutočnosťou, že neexistuje žiadny plán B. Sú uzamknutí do svojho nápadu. Nevzdávajte sa a nájdete ľudí, ktorí majú toľko vášne pre váš nápad, ako vy, aby vám pomohli urobiť úspech s niečím, čo má moc sa presadiť.

obchodník

Nedovoľte, aby vaša práca definovala vašu hodnotu
Investovanie do vašej myšlienky, vášho odvetvia, publika a získavania týchto informácií je kľúčom k dosiahnutiu úspechu. Ale tiež si musíte uvedomiť, že bez ohľadu na výsledok, tieto výsledky nedefinujú, kto ste. Nezáleží na tom, kto ste. Každý má poruchy a robí chyby. Úspešní podnikatelia sa neboja zlyhať. Keď sa dozviete, že nie ste definovaní jedným úspechom alebo neúspechom, ste schopní skutočne uspieť.

Zdieľajte javisko 
Mnohí investori vám povedia, že ak chcete byť úspešní, musíte vytvoriť tím A, zostavujúci okolo vás vodcov, ktorí nie sú len v súlade s vašou víziou a berú to ako svoje vlastné, ale pridávajú im mimoriadnu hodnotu. Solídny podnikateľ je schopný využiť svoj talent a silné stránky, pričom pracuje na akýchkoľvek záväzkoch alebo nedostatkoch. Nie je to však vždy tak.

Čo je dôležitejšie? Výskum a vývoj alebo generálny riaditeľ? Ľudské zdroje alebo financie? Pamätajte si, že v dlhodobom horizonte na všetkom záleží, takže dajte každému ramenu svojho podnikania čas a pozornosť, ktorú potrebuje. Vaším cieľom je vytvoriť vzostupne mobilnú organizáciu, ktorá môže naďalej prosperovať, aj keď ju nebudete viesť.

skupina

Vedieť, kedy je čas ísť ďalej
Úspešní lídri nikdy nestratia vášeň pre redizajn a znovuobjavenie. Je dôležité opustiť vašu pripútanosť k tomu, čo ste vytvorili v minulosti. A buďte ochotní pracovať z nového kontextu a vytvoriť niečo, čo presahuje to, čo ste videli včera.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.