Nie je dôležité len vyzerať dobre, ale aj sa dobre cítiť

Nie je dôležité len vyzerať dobre, ale aj sa dobre cítiť

Vo svete mužov je starostlivosť o vlastné telo omnoho jednoduchšia. Nepotrebujú tisícku prípravkov rôznych vôní a druhov. Niektoré sú schopní používať niekoľko rokov a pokiaľ nemajú vážnejšie kožné problémy, či lupiny, dbajú najmä na základnú hygienu, čo je úplne normálne.
Ženský svet sa trochu líši. Okrem toho, že používajú nespočetné množstvo dekoratívnej kozmetiky, cez špirály, rúže a make-up, v ich kúpeľni dokážete nájsť aj množstvo inej kozmetiky, ako sú balzamy na vlasy, rôzne olejčeky, vodičky na pleť a podobne.

peelling

A čo značka Mark Scrub?
Naozaj veľmi známa a prosperujúca značka, ktorá sa zviditeľnila tým, že na trh priniesla už niekoľkoročný fenomén – peeling na telo a pleť, tvorený zo zŕn kávy a vzácnych olejčekov, ktorý zbavuje telo odumreté bunky, zanecháva pokožku hladkú a taktiež pomáha zbaviť sa celulitídy. Peeling však dávno nie je to jediné, čo táto skvelá značka ponúka.

dlouhé vlasy

Na pleť– na pleť ponúkajú skvelú masku zo zeleného čaju, ktorý má protizápalové a upokojujúce účinky na aknóznu pleť. Taktiež viacero druhov čistiacich vodičiek s príjemnou prírodnou vôňou a olejčeky, ktoré hydratujú vysušenú pleť a dodávajú jej potrebné živiny. Novinkou je mydlo z čierneho uhlia, ktoré zbavuje pleť mazu a pomáha pri problémoch s akné.

Na vlasy– nováčikom medzi týmito skvelými produktmi je taktiež maska na vlasy, ktorá okrem výživného argánového oleja obsahuje rozmarín a pantenol, čím vlasy posilňuje a podporuje ich rast. Je určite veľmi vhodná na zničené a rozštiepené končeky, na suché, ale aj mastné vlasy, ktoré zvnútra posilňuje.

mýdla

Na telo– okrem už dobre známych peelingov je aj tzv. sprchovací puding, ktorý nahrádza klasické sprchové mlieka, či gély. Jeho vôňa opantá vaše zmysly a po jeho použití bude vaša pokožka veľmi jemná. Pribudli aj úplne novučičké peelingy, tentokrát však je ich hlavnou zložkou cukor. Napokon, po sprche, doprajte vašej pokožke hydratáciu voňavým krémom s konzistenciou masla.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.