Objavte najkvalitnejšie matrace pre Váš zdravý spánok

Objavte najkvalitnejšie matrace pre Váš zdravý spánok

Objavte najkvalitnejšie matrace pre Váš zdravý spánok

Počas spánku je pre naše telo dôležitá opora pre chrbticu, kostrové svalstvo a celý pohybový aparát. Počas dňa zažívame veľa stresu, vnímame množstvo podnetov, naša chrbtica na to všetko reaguje aj keď si to neuvedomujeme. K tomu málo pohybu, zlé sedenie, stuhnuté kĺby, to všetko si vyžaduje regeneráciu počas noci. Aj preto je ponuka matrace atraktívna pre každého z Vás, kolekcia zdravotných ortopedických matracov je určená pre každého zákazníka, či už so zdravotnými problémami, seniorov, detí alebo zdravých dospelých ľudí v aktívnom režime.

ortopedický matrac

Vybrať si môžete z veľmi kvalitnej ponuky matracov pružinových alebo sendvičových s množstvom variácii a v kolekcii od základnej výbavy až po tzv. Royal kolekciu so špičkovými parametrami.

Použitá technológia, patentovaná výroba, prírodné suroviny s certifikátmi, možnosť výberu vhodných podložiek a roštov, povrchových úprav matracov aj vrátane antialergických a mikrobiologicky nezávadných – to všetko sú parametre kvality už aj v základnej ponuke zdravotných matracov.

Pružinové matrace majú princíp patentu vo využití špeciálnej kvalitnej pružiny, ktorá dáva chrbtici oporu a tým sa vytvára zdravotný efekt matraca. Vo všeobecnosti sú tvrdšie ako sendvičové s penami a sú vhodné pre ľudí s aktívnejším životným štýlom. Pod matrac je vhodné použiť drevený rošt, ale ani lamelovým nič nepokazíte, dosiahnete mäkší pocit a Vaša chrbtica sa poďakuje.

Royal kolekcia matracov

Sendvičové a taštičkové matrace sú vyrobené z prvotriednej prírodnej peny, ktorá poskytuje komfort celému telu, správne kopíruje siluetu postavy, odbremeňuje aj vyššiu hmotnosť, dokonale pomáha kĺbom a celej kostre. Kombináciou kvalitnej peny a latexu alebo čisto prírodného gumokokosu získajú matrace neoceniteľnú kvalitu a neskutočný ortopedický efekt. Dizajn je dôležitý aj u matracov, mnohí zákazníci obľubujú vyššie matrace, ktoré poskytujú komfort počas spánku a do ktorých sa pohodlne zaboríte. Vynikajú aj eleganciou a vhodne sa kombinujú s rámom postele.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.