Objavte najkvalitnejšie matrace pre Váš zdravý spánok

Objavte najkvalitnejšie matrace pre Váš zdravý spánok

Počas spánku je pre naše telo dôležitá opora pre chrbticu, kostrové svalstvo a celý pohybový aparát. Počas dňa zažívame veľa stresu, vnímame množstvo podnetov, naša chrbtica na to všetko reaguje aj keď si to neuvedomujeme. K tomu málo pohybu, zlé sedenie, stuhnuté kĺby, to všetko si vyžaduje regeneráciu počas noci. Aj preto je ponuka matrace atraktívna pre každého z Vás, kolekcia zdravotných ortopedických matracov je určená pre každého zákazníka, či už so zdravotnými problémami, seniorov, detí alebo zdravých dospelých ľudí v aktívnom režime.

ortopedický matrac

Vybrať si môžete z veľmi kvalitnej ponuky matracov pružinových alebo sendvičových s množstvom variácii a v kolekcii od základnej výbavy až po tzv. Royal kolekciu so špičkovými parametrami.

Použitá technológia, patentovaná výroba, prírodné suroviny s certifikátmi, možnosť výberu vhodných podložiek a roštov, povrchových úprav matracov aj vrátane antialergických a mikrobiologicky nezávadných – to všetko sú parametre kvality už aj v základnej ponuke zdravotných matracov.

Pružinové matrace majú princíp patentu vo využití špeciálnej kvalitnej pružiny, ktorá dáva chrbtici oporu a tým sa vytvára zdravotný efekt matraca. Vo všeobecnosti sú tvrdšie ako sendvičové s penami a sú vhodné pre ľudí s aktívnejším životným štýlom. Pod matrac je vhodné použiť drevený rošt, ale ani lamelovým nič nepokazíte, dosiahnete mäkší pocit a Vaša chrbtica sa poďakuje.

Royal kolekcia matracov

Sendvičové a taštičkové matrace sú vyrobené z prvotriednej prírodnej peny, ktorá poskytuje komfort celému telu, správne kopíruje siluetu postavy, odbremeňuje aj vyššiu hmotnosť, dokonale pomáha kĺbom a celej kostre. Kombináciou kvalitnej peny a latexu alebo čisto prírodného gumokokosu získajú matrace neoceniteľnú kvalitu a neskutočný ortopedický efekt. Dizajn je dôležitý aj u matracov, mnohí zákazníci obľubujú vyššie matrace, ktoré poskytujú komfort počas spánku a do ktorých sa pohodlne zaboríte. Vynikajú aj eleganciou a vhodne sa kombinujú s rámom postele.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.