Otapetujte si svoj interiér štýlovo!

Otapetujte si svoj interiér štýlovo!

Každý príbytok potrebuje z času na čas zmenu. Nebojte sa toho a experimentujte. Ak máte dostatok času a vyhradené financie na nákup TOP tapiet na stenu prejdite si aktuálne trendy a inšpirujte sa.

změna interiéru

Stanovte si nové ciele

S prichádzajúcim novým ročným obdobím sa mnohým z nás žiada zmena. Na jar túžite poupratovať celý priestor a dodať mu nový nádych v podobe premiestňovania nábytku, nákupu izbových kvetín či umývaním okien. V lete väčšinou človek trávi najviac času v horách alebo pri vode a na takéto veci nemá čas. Ak sa však pre niečo rozhodne, rozhodne to býva vymaľovanie interiéru novými farbami či už z hygienického, ako aj z estetického hľadiska. Pri maľovaní sa nemusíte báť, že farba bude dlho schnúť, pretože v lete je veľmi teplo a vlhkosť sa rýchlo odparí.
V letnom období je dobré použiť okrem maľovania aj aplikáciu moderných tapiet na stenu, ktorými môžete krásne definovať priestor. Na jeseň doplňte interiér teplými a zemitými farbami (odtiene žltej, červenej) a materiálmi (zamat, plyš, pleteniny), či jesennými dekoráciami. S prichádzajúcou zimou ide ruka v ruke aj použitie vonných sviečok a éterických olejčekov, príjemná hudba, čítanie kníh, ktoré navodia tú správnu hygge atmosféru.

interiér

Trendy odlišnosť

Použitie tapiet na stenu môže byť niekedy zradnou záležitosťou, keď sa neviete medzi toľkými motívmi rozhodnúť. V tomto prípade zvoľte možnosť poradiť sa s interiérovým dizajnérom, ktorý vám veľmi zostaví plán a vizuál premeny. Vzhľadom na to, čo už doma máte a kde plánujete tapetu umiestniť je voľba jednoduchšia, pretože už poznáte farby a štýl aký dominuje v konkrétnej miestnosti. Zvoľte si niektorú z originálnych fototapiet v abstraktnom alebo konkrétnom motíve a zútulnite si nosnú stenu v obývačke či v spálni. Podľa toho akú miestnosť (druh izby, prázdna alebo už zariadená izba) zariaďujete by ste mali zvoliť aj správny výber doplnkov, ktoré budú adekvátne so štýlom, ktorý chcete docieliť.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.