Pri Amazonke, alebo kdekoľvek inde

Pri Amazonke, alebo kdekoľvek inde

Pri Amazonke, alebo kdekoľvek inde

Amazonka, divá a nespútaná, robustá a hlučná, taká je rieka riek, spája východ so západom, spája niekoľko štátov a je centrom najväčšieho pralesa sveta, ktorý zásobuje svet kyslíkom. Amazonka je zase zásobárňou vody. Do Atlantického oceánu privedie viac ako 100000 metrov kubických vody za jednu jedinú sekundu. Amazonka najväčšia a najvodnatejšia rieka sveta je domovom obrovského množstva vodných živočíchov. Predpokladá sa, že sa v nej nacházda viac ako 1500 druhov rýb, ktoré odborníci môžu identifikovať, ale počet druhov je určite ešte väčší. Amazonka je dokonca domovom najznámejšej dravej ryby. Viete, ktorá to je? … Pyraňa.

prales

Pyraňa dorastá do veľkosti 30 cm a hmotnosti približne 3,5 kila a živí sa živým mäsom, preto je nebezpečná aj pre človeka. Ale na človeka zaútočí len vtedy, keď má nedostatok prirodzenej potravy, napríklad, keď je nízky stav vody. My dúfame, že kamkoľvek sa za dobrodružstvom vyberiete, nič nebezpečné vám hroziť nebudete. No aj napriek tomu vám odporúčame, aby ste si uzatvorili cestovné poistenie. To vás chráni nie len pred jednou z najnebeznepčnejších rýb Amazonky, pyraňou, ale aj pred mnohými ďalšími nebezpečenstvami, ktoré vám hrozia, kdekoľvek sa vyberiete. Ako sa hovorí nebezpečenstvo môže číhať na každom rohu, buďte preto v bezpečí a užívajte si dobrodružstvo plnými dúškami, vďaka cestovnému poisteniu od AXY.

horská služba

Sme s vami na cestách kdekoľvek ste, počas celého dňa aj noci. Na nás sa môžete spoľahnúť! Či už športujete, oddychujete, zdolávate veľké výšky, či nebezpečné cesty pralesom neďaleko Amazonky s našimi rôznymi druhmi poistenia máte všetko pokryté. V ponuke máme viacero typov poistení, pre klasických dovolenkárov, ktorí radi oddychujú na plaží, alebo spoznávajú nové mestá a mestečná, ako aj pre športuchtivých, ktorí svoju dovolenku trávia aktívne, ale aj pre dobrodruhov, ktorí odkrývajú nepoznatý svet.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.