Tento tovar cez internet niky nekupujte

Tento tovar cez internet niky nekupujte

Tento tovar cez internet niky nekupujte

Tabletky na chudnutie, podporu imunity,  detoxikáciu organizmu,  špeciálne magnetické náramky na redukciu váhy a ďalšie desiatky „zdravotných“ pomôcok. Áno, to všetko nájdete v internetových obchodoch a dokonca za extrémne lákavé ceny.  Ak chcete jednu dobrú radu, tak vám ju dáme. Tento a podobný tovar, nikdy nekupujte.

léky

Prostriedky na chudnutie
Na internete najčastejšie narazíte na rôzne výživové doplnky, v podobe tabletiek, práškov, alebo  čajov. Ich cena je v porovnaní s klasickými produktmi, ktoré si zakúpite v lekárni, neporovnateľné nižšia. Aj preto sa mnohý ľudia nechajú veľmi ľahko nachytať.  V tom lepšom prípade, neschudnete ani gram a budete oplakávať vyhodené peniaze. Nie je však ničím zvláštnym, že tieto výrobky, dokážu vážnym spôsobom poškodiť vaše zdravie, najčastejšie ide o rozhádzanie celého organizmu a tráviace ťažkosti.

Druhým, veľmi častým tovarom, na ktorý môžete v internetových obchodoch naraziť, sú magnetické náramky. Ich úlohou je taktiež redukcia hmotnosti. Nie je tajomstvom, že samotný magnet má na ľudské zdravie výrazný vplyv. Platí to však len v tom prípade, že je používaný správne a odborníkom. V inom prípade, nám môže vážne poškodiť. Pokiaľ si teda zakúpite takýto náramok, budete mať šťastie, ak narazíte na slabý a neúčinný magnet, ktorý vám nepomôže ale ani neuškodí. Ak by sa však ku vám dostal magnet s väčšou silou, nesprávnym používaním, môžete skončiť pokojne i v nemocnici.

hmotnost

Výživové doplnky a podpora imunity
Ďalšou kategóriou sú produkty, ktoré majú podporiť vašu imunitu, alebo naštartovať, či detoxikovať organizmus. V prvom rade, by ste si mali uvedomiť, že všetky vyššie spomínané záležitosti, vyriešite najlepšie vyváženou stravou a konzumáciou potravín, ktoré v sebe prirodzene obsahujú vitamíny, minerály a iné zdraviu prospešné látky. Ak už však chcete siahnuť po doplnkoch stravy, vo forme tabliet, či práškov, zakúpte si ich vždy v oficiálnej lekárni. Aj v tomto prípade, vám môže tovar zakúpený cez internet vážne poškodiť.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.