Tento tovar cez internet niky nekupujte

Tento tovar cez internet niky nekupujte

Tabletky na chudnutie, podporu imunity,  detoxikáciu organizmu,  špeciálne magnetické náramky na redukciu váhy a ďalšie desiatky „zdravotných“ pomôcok. Áno, to všetko nájdete v internetových obchodoch a dokonca za extrémne lákavé ceny.  Ak chcete jednu dobrú radu, tak vám ju dáme. Tento a podobný tovar, nikdy nekupujte.

léky

Prostriedky na chudnutie
Na internete najčastejšie narazíte na rôzne výživové doplnky, v podobe tabletiek, práškov, alebo  čajov. Ich cena je v porovnaní s klasickými produktmi, ktoré si zakúpite v lekárni, neporovnateľné nižšia. Aj preto sa mnohý ľudia nechajú veľmi ľahko nachytať.  V tom lepšom prípade, neschudnete ani gram a budete oplakávať vyhodené peniaze. Nie je však ničím zvláštnym, že tieto výrobky, dokážu vážnym spôsobom poškodiť vaše zdravie, najčastejšie ide o rozhádzanie celého organizmu a tráviace ťažkosti.

Druhým, veľmi častým tovarom, na ktorý môžete v internetových obchodoch naraziť, sú magnetické náramky. Ich úlohou je taktiež redukcia hmotnosti. Nie je tajomstvom, že samotný magnet má na ľudské zdravie výrazný vplyv. Platí to však len v tom prípade, že je používaný správne a odborníkom. V inom prípade, nám môže vážne poškodiť. Pokiaľ si teda zakúpite takýto náramok, budete mať šťastie, ak narazíte na slabý a neúčinný magnet, ktorý vám nepomôže ale ani neuškodí. Ak by sa však ku vám dostal magnet s väčšou silou, nesprávnym používaním, môžete skončiť pokojne i v nemocnici.

hmotnost

Výživové doplnky a podpora imunity
Ďalšou kategóriou sú produkty, ktoré majú podporiť vašu imunitu, alebo naštartovať, či detoxikovať organizmus. V prvom rade, by ste si mali uvedomiť, že všetky vyššie spomínané záležitosti, vyriešite najlepšie vyváženou stravou a konzumáciou potravín, ktoré v sebe prirodzene obsahujú vitamíny, minerály a iné zdraviu prospešné látky. Ak už však chcete siahnuť po doplnkoch stravy, vo forme tabliet, či práškov, zakúpte si ich vždy v oficiálnej lekárni. Aj v tomto prípade, vám môže tovar zakúpený cez internet vážne poškodiť.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.