Umenie bez hraníc

Umenie bez hraníc

To, že v umení nie sú hranice nám jeho predstavitelia dokazujú už niekoľko desaťročí, na Slovensku v tomto smere nezaostávame, práve galéria Poľanka je dokonalým príkladom. Táto galéria, ktorá sídli, kde inde, ako na našom krásnom Slovensku vás nechá v nemom úžase a zaručujem aj husiu kožu. Po tomto zážitku sa do starej, klasickej a nudnej galérie ani nebudete chcieť vrátiť.

galerie

Hovorím o galérii, ktorá je jedna z prvých takéhoto druhu a môže sa pochváliť vysokou navštevovanosťou a dobrými recenziami.

Galéria Tatranská Poľanka.

Digitálna galéria Tatranská Poľanka sa od ostatnej galérii líši, a to hlavne v tom, že ponúka nekonečno technologických vymožeností, ako si užiť návštevu ich galérie a, ako sa úplne ponoriť do sveta vlastnej fantázie a vystavených diel.

V krásnej prírode Tatranskej Poľanky vo Vysokých Tatrách sa otvorila nová galéria nesúca názov “Poľanka”, za jej stvorením stoja dvaja talentovaní ľudia :
Marián Bizub a Marián Aštáry, ktorí sa zaslúžili aj o projekt Tricklandia,
o vizuálnu stránku rozličných expozícií sa postaral známy fotograf Pavol Barabáš, ktorý svoju prácu zvládol na výbornú.

umění

Galéria disponuje širokou škálou moderných vymožeností a technológií, ktoré môže návštevník na plno využívať. Návštevník si môže užiť:

• Virtuálnu realitu a zrazu sa ocitnúť na špičke Lomnického štítu.

• Ak je návštevník dobrodruh a vyhľadáva adrenalín, v galérií Poľanka to nieje žiadny problém a návštevník si môže skúsiť splav sa na divokej rieke.

• Pre kľudnejšie povahy je tu zaujímavá tieňohra, pri ktorej človeku naskakujú zimomriavky a ľahko sa ponorí do rôznych scenérií nášho krásneho Slovenska.

•A aj po skúsení všetkých vymoženosti sa stavím, že z galérie sa vám nebude chcieť odísť a navštíviť ju opäť

Aktuálne je v galérií 11 projekcií, ale autori pripravujú ďalšie.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.