Všetky internetové multimédiá po ruke v jednej aplikácii!

Všetky internetové multimédiá po ruke v jednej aplikácii!

Existuje softvér alebo ak vravíme o Androide tak aplikácia, ktorá Vám umožní prehľadne zhliadnuť všetky médiá nachádzajúce sa na internete. Všetko budete mať zorganizované a vždy po ruke v jednej aplikácii! Potom už stačí iba kliknúť a začne hrať Váš obľúbený flm, seriál, športový prenos, či song alebo dokonca videohra.

film

Táto aplikácia, ktorá je dostupná pre Windows, Android, Linux, či Raspberry, sa volá Kodi a možno ste s ňou už zoznámení. Určite z mnohých recenzií, odporúčaní, no možno už aj pomocou vlastnej skúsenosti.
Stačí sa s tým len trochu pohrať, no a v zápätí máte pomocou Kodi prístup k internetovým multimédiám podľa Vášho vlastného výberu bez toho, aby ste museli navštevovať internetové weby. Cez Kodi máte pekne prehľadne vytvorený zoznam. Ako však presnejšie postupovať, to Vám odporučím pozrieť radšej vo video podobe cez Youtube.

you tube

Oficiálne môžete pridať zdroj médií rovno zo stránky Kodi, avšak neoficiálne a tak, ako to robí väčšina ľudí, máte oveľa, oveľa viac možností. Každým dňom pribudnú internetové zdroje, ktorých adresu si môžete vložiť do Kodi a ten Vám následne poskytne množstvo kanálov a pestrý výber videí rôzneho zamerania. Každá internetová adresa Vám ponúkne svoju konkrétnu ponuku služieb, všetko bez akéhokoľvek poplatku či Ads. Adresu si však skúste vyberať podľa toho, o aký typ kanálov máte záujem.

Ak sa neviete rozhodnúť, skúste do Youtube zadať výraz ako napríklad „Kodi best addons 2018.“ Alebo povedzme že chcete sledovať hokej tak skúste vyhľadať „Kodi NHL addons“, no a skrátka takýmto štýlom si hľadajte odkazy a návody formou Youtube, určite nájdete na každú tému množstvo zaujímavých typov. Programy sa do Kodi pridávajú formou addons, ako ste si mohli pri písaní výrazov všimnúť.

počítače

Nemusí však ísť iba o videá či filmy
Takisto do Kodi môžete napísať zdroj, ktorý Vám dopraje rôzny zoznam hudby, hudobných žánrov, ale aj tisíce arkádových či klasických videohier alebo konkrétnych obrázkov.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.