Začíname podnikať s ready made spoločnosťou

Začíname podnikať s ready made spoločnosťou

Spoločnosť je pripravená k okamžitému predaju a začatiu vášho podnikania. So všetkými potrebnými dokumentmi. Znie vám to lákavo? Je to presne to, čo hľadáte, čo vám vyhovuje a čo potrebujete? Poďte do toho. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli naštartovať vaše podnikanie a to jednoducho, rýchlo, spoľahlivo a bez zbytočných problémov. Áno, je to tak, hovoríme o ready made spoločnostiach.

Predaj ready made sro 41business predstavuje ponuku pre vás, pre podnikateľov, ktorí majú záujem zrealizovať svoj podnikateľsky plán a dopracovať sa podnikateľskou aktivitou k vytúženým cieľom, výsledkom, k vytúženému úspechu. Ako začať bez dlhej čakacej doby, bez študovania všetkých potrebných materiálov s návodmi a postupmi? Ideálnym riešením vo vašom prípade je kúpa ready made sro. Vyhnete sa príprave dokumentov, chybám, a komplikáciám, ktoré sú často súčasťou administratívneho vybavovania, ktoré nekončí návštevou jedného úradu.

kúpa ready made spoločnosti

Predaj ready made sro je možné uskutočniť online. Vy si vyberiete spoločnosť, ktorá vám vyhovuje a sprostredkovateľská firma sa postará o celý priebeh obchodu. Skontaktuje sa s vami a zodpovie prípadné nejasnosti a otázky. Spoločníkom sro sa stávate po zápise do obchodného registra. Spoločnosť je bez pohľadávok, bez záväzkov, vzhľadom na to, že nikdy nepraktizovala ekonomickú činnosť a nemá žiadnu históriu. Ready made sro majú splatené základné imanie a konať za spoločnosť môžete hneď po podpísaní dokumentov.

vznik ready made spoločnosti

Po tomto úkone je možné vykonať zmeny v obchodnom registri, ktoré podľa požiadaviek klienta vykonáva sprostredkovateľská firma, ktorá usmerňuje a zabezpečuje celý kúpno-predajný proces. Je možné upraviť meno, sídlo spoločnosti, predmet podnikania alebo pridať ďalšie predmety podnikania. Všetky dostupné a využiteľné služby v prospech vášho podnikania a pre bezpečný a plynulý štart vášho biznisu sú zahrnuté v cene ready made sro určenej na predaj. Služby platia rovnako na celom Slovensku a vôbec nezáleží, kde sa nachádzate a na ktorom mieste rozbiehate vaše podnikanie.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.