Ženská krása

Ženská krása

Každá z nás má iný štýl života. Je to samozrejme prirodzené. Každá sme iná a preferujeme iné veci. Aký je ten váš štýl života? My ženy sme rôzne, niektorá sa zaujíma o svoje zdravie a pravidelne cvičí a zdravo sa stravuje. Naopak iná zase veľmi nedbá na to ako sa stravuje. Jednoducho to nerieši. Ja osobne si volím taký stred. Stravujem sa tak ako to cítim, naučila som sa počúvať svoje telo a dať mu to čo práve potrebuje. To je pre mňa najlepšie.

kráska

Samozrejme, že sa starám o svoje telo a zdravie. Je to určite veľmi dôležité. Pravidelne navštevujem fitnes centrum. Starám sa o svoje vlasy, pokožku ale aj o zuby či nechty. Pravidelne navštevujem kaderníčku a vlasy si doma ošetrujem. Mám svoje overené produkty, ktoré mi pomáhajú udržať si vlasy zdravé a lesklé. Pri zuboch sa snažím aby boli zdravotne v poriadku a aby boli žiarivo biele. Čo sa týka pokožky, tak používam prírodné samo- opaľovacie prípravky, ktoré mojej pokožke dodajú výživu a krásnu farbu po celý rok.

Taktiež chodím pravidelne na manikúru a nechávam si robiť gélové nechty. Veľmi som si ich obľúbila, keďže mi vydržia veľmi dlho a nemám s nimi žiadne starosti. Možno sa to nezdá ale aj nechty sú dôležitou súčasťou ženskej krásy. Každý detail sa počíta do celkového výsledku. Potom je tu oblečenie. Ja preferujem elegantné kúsky a pravidelne si šatník triedim a doplňujem o nové kúsky. To čo už dlhšie nenosím jednoducho vyradím. Nemá zmysel to nechávať vo vašom šatníku, pretože vám to iba zaberá miesto a už si to nikdy neoblečiete.

tvář

Celkovo je môj životný štýl prispôsobený starostlivosti o seba. Je postavený na sebazdokonaľovaní. Rada sa učím a študujem nové veci. Som študentkou a teda môj život je naplnený práve učením. Mne to však vyhovuje. Deň trávim v škole alebo učením sa na skúšky. Popri tom sa rada stretávam so svojimi priateľmi a rodinou. Obľubujem dobré jedlo a kaviarne.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.