Ako zladiť tetovanie so šperkmi

Ako zladiť tetovanie so šperkmi

Ako zladiť tetovanie so šperkmi

Tetovanie dnes už nie je naozaj ničím neobvyklým. Máte ho i vy? podľa mňa je žena s tetovaním neodolateľná. Pokreslená koža však môže spôsobiť jeden malinký problém pri nosení šperkov. Nevhodne zvolenými kúskami, totiž môžete „znehodnotiť“ umelecké dielo na vašej pokožke alebo samotný šperk.
Žena s potetovaným telom a rukami so šperkami.jpg

Paradox, ktorý vás prekvapí

Začneme tým, čo sa vám môže zdať ako ozajstný paradox. Ženy, ktoré majú pokožku potetovanú, akoby v celku, majú s nosením šperkov omnoho menší problém. Ide o to, že ak máte potetovaný celý dekolt alebo celé predlaktie aj so zápästím, nemusíte veľmi premýšľať nad tým, ako a aké šperky nosiť, pretože dokonale splynú s celým obrazom.
Dámy, ktoré majú len jemné tetovanie na miestach, kde sa šperky nosia, to majú o čosi ťažšie. Ak máte tetovanie napríklad na prste, tak by ste si ho nemali prekrývať prsteňom. Ak ho máte na zápästí, tak na ňom nenoste náramky alebo zvoľte len naozaj jemné kúsky. to isté platí aj pri tetovaní na dekolte. Tetovanie, ktoré síce nezakrýva celú pokožku krku alebo vášho výstrihu, no na druhej strane je dostatočne výrazné, by ste nemali určite kaziť náhrdelníkom s veľkými kameňmi alebo inými extrémne výraznými prvkami.
Žena s výrazným tetovaním na ruke a náhrdelníkom leží na gauči.jpg

Hodí sa k nemu striebro

Akýmsi všeobecným pravidlom je, že k akémukoľvek tetovaniu, sa hodia najmä strieborné šperky. Na jednej strane sú dostatočne jemné a na strane druhej tak trblietavé, že sa od tetovania určite odlíšia. Predpokladajme, že na sebe nemáte vytetované strieborné tetovanie. Preto noste hlavne dámske strieborné retiazky na krk, strieborné prstene či náramky. Striebro sa hodí hlavne k výrazným a tmavším tetovaniam, no ani tie farebné, ním nepokazíte. Zlato si môžete dovoliť tiež, no s ním už trochu opatrnejšie. Jednoducho sa pozrite do zrkadla a zhodnoťte sama, či vyzeráte k svetu, alebo skôr ako cirkusový klaun.

Copyright © 2021 | Všetky práva vyhradené.