10 prejavov sebalásky

10 prejavov sebalásky

Prejavovanie lásky sebe samému je jednou z najdôležitejších vecí, ktorú sa človek dokáže naučiť. Len keď cítite lásku k sebe, môžete očakávať, že vás ostatní prijmú takých, aký ste www.cyky.sk/mate-sa-radi/.

srdce

Kontrolný zoznam prejavov lásky k sebe samému:

1. Obklopujete sa len ľuďmi, ktorým na vás skutočne záleží, podporujú vás a chcú pre vás to najlepšie. Nechajte zdravé vzťahy vyrastať a vyfiltrujte tie, ktoré sú naopak toxické.

2. Staráte sa o seba – či už to znamená meditáciu na dennej báze, zdravé stravovanie, pravidelné cvičenie. Dať seba a svoje zdravie na prvé je znamením, že si ceníte, kto ste.

3. Neporovnávate sa s inými ľuďmi. Hoci je to skvelé, čo dokážu iní, nemá to s vami nič spoločné a s tým, čoho ste schopní vy. Nakoniec ide o to zamerať sa na seba a na to, kde ste či chcete byť.

4. Vyjadrenie seba samého je pre vás dôležité a nehanbíte sa povedať, čo chcete alebo čo nechcete. Váš názor je dôležitý a nemáte strach o to, čo si myslia ostatní.

5. Negatívne hlasy vo vašej hlave, ktoré sú odradzujúce a ponižujúce, sa zmenili na pozitívne afirmácie. Už nerozoberáte sami seba. Veríte, že ste dosť dobrí a všetko bude v poriadku.

6. Pôjdete po tom, čo chcete. Ste motivovaní sledovať svoje sny, pretože sú obrovskou súčasťou toho, kým ste, a máte vnútornú dôveru a dôveru, aby ste si išli za svojimi snami.

7. Dokážete tráviť čas so sebou a skutočne to oceňujete. Dobitie energie je dôležité pre každého a namiesto toho, aby ste sa za to cítili vinní, prijali ste to, pretože je to potrebné.

8. Ste vďačný. Vďačnosť je každodennou súčasťou vášho života. Cítite sa požehnaný za to, čo máte.

láska

9. Ste šťastný, keď ostatní dosiahnu svoje ciele, pretože viete, že vy idete svojou vlastnou cestou, na ktorej nájdete a dosiahnete inú, ale rovnako zmysluplnú formu úspechu. Máte sa radi, takže ste šťastní, že aj iní sú šťastní.

10. Viete, že sa vám stanú skvelé veci, pretože do sveta vysielate pozitívnu energiu a máte otvorené srdce. Ak dobro a lásku dávate, dobro a láska sa vám vracajú.